apr 042018
 

Rina das Dores is de moeder van een van onze leden en heeft zich aangemeld als vrijwiller om voor onze vereniging werkzaamheden te verrichten. Wij zijn hier erg blij mee. Hoe meer mensen zich inzetten hoe beter de vereniging functioneert.

Rina neemt alle aanvragen voor een proefles in behandeling en zal u of uw kind uitnodigen voor een proefles. Omdat er nog steeds wachtlijsten zijn voor een aantal groepen kan het soms wat langer duren voor u een uitnodiging ontvangt.

Om jullie beter van dienst te zijn hebben we vanaf heden ook een nieuw e-mailadres voor het aanvragen van proeflessen: proefles@2turnrotterdam.nl. Alleen emails naar dit adres worden in behandeling genomen!

Meer informatie over proeflessen is te vinden onder het kopje Contact.

 Gepubliceerd door op 4 april 2018

Sorry, het reactieformulier is momenteel gesloten.